MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk autóipar, gyógyászati ipar, fogyasztási cikk ipar által felhasznált dekorációs műanyagok tervezésével és előállításával foglalkozik - több, mint 100 év szakértelemmel a háta mögött. Három kontinens négy országában lévő gyáregységeivel ezen piaci szegmens egyik legfejlettebb vállalataként tartják számon.

Minőségügyi csapatukat bővítését tervezik, így JUNIOR ÉS SENIOR pozícióba is várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:
  • Minőségügyi standardok fejlesztése és követése
  • Vevői kapcsolattartás (reklamációk kezelése, bemintázás, változások kommunikációja)
  • Külső-, belső problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen)
  • Control Plan, projekt specifikus dokumentumok naprakészen tartása
  • Közreműködik a folyamatok validálásában, R&R, FDPR folyamatokban
  • Vevői és belső auditok koordinálása, auditokon való részvétel
  • Szoros együttműködés a társterületekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns tapasztalat minőségügyi területen (junior pályázók esetében legalább 1 év szakmai tapasztalat, amibe beleszámít a gyakorlat is)
  • ISO TS 16949 és IATF 16949 minőségirányítási szabványok ismerete, alkalmazása
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Autó- vagy műanyagipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Amit ügyfelünk kínál számodra:
  • Piaci trendeknek megfelelő bérezés
  • Cafeteria (nettó 15.000 Ft Szép kártya)
  • Bejárás támogatás vagy költözés esetén lakhatás támogatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop, mobiltelefon
  • Vállalati rendezvények, közös élmények
  • Támogatás szakmai fejlődésedben és képességeid kiaknázásában
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Sopron
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között (de rugalmas, lecsúsztatható munkaidő)
  • Csapatról információk:  3 fős jelenleg a minőségügyi szervezet - a Minőségügyi vezetőn kívül 2 senior kollégával lesz lehetőséged együtt dolgozni
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk jelentkezésedet frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Heves megye

Partnerünk az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Fejlesztéseiknek köszönhetően mérnök csapatuk folyamatosan bővül, így új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője a műszaki gumi termékek gyártásában és forgalmazásában. Főbb termékcsoportjaik a formacikkek (műanyag-gumi termékek, rugóalátétek), extrudált termékek (profilok, csövek) és a keverékek (SBR, ECO). Minőségügyi csapatukat bővítését tervezik, így várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata. Az 1990 -es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet. A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni.

A hirdetés lejár 27 nap múlva