KEY ACCOUNT & VISZONTELADÓI MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök, gyorsdiagnosztikai eszközök, COVID-tesztek és terhességi vitaminok forgalmazásával, egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég.
Most számára keresünk szakembert gyorsteszt üzletág, illetve a vállalati termékek és szolgáltatások területére az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Ügyfélhálózat kiépítése jelentős multinacionális- és hazai nagyvállalatok körében
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás
  • A vezető gyógyszernagykereskedelmi vállalatokon kívüli viszonteladói rendszer kiépítése a pharma szektor, a bioboltok, online shop-ok, egyéb -nagyvállalatokhoz beszállító- viszonteladók körében
  • Az értékesítési, árképzési és marketingpolitika folyamatos alakítása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 5 éves értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Gyors gondolkodás, kevésbé strukturált piacon is kreatív munkavégzés, jó "closing" képességek
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló tárgyalási képesség
  • Angol nyelvismeret (felsőfok/ tárgyalóképes szint)
  • Széles, kiépített kapcsolatrendszer nagyvállalatoknál (HR, beszerzés, HSE, ügyvezetés) és a nagyvállalatoknak beszállító cégek körében (munkavédelem,  ajándéktárgy, irodaszerek, stb.)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Referencia levél
  • A pharma és/vagy a mass market csatornákban meglévő, illetve nemzetközi kapcsolatrendszer előny
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelkedő alapfizetés + jutalék és megállapodás szerinti juttatások
  • Belvárosi központ, óbudai iroda kellemes környezetben
  • Pozitív és támogató csapat, együttműködő munkahelyi légkör

Jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A Beck and Partners Kft. több, mint 15 éve a magyar munkaerő-közvetítői piac szereplője. Most új munkatárssal szeretnénk bővíteni értékesítő csapatunkat. A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel, angolul minimum középfokon beszélsz és van affinitásod a terület iránt, lehetőségünk neked szól!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva