FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök, gyorsdiagnosztikai eszközök, COVID-tesztek és terhességi vitaminok forgalmazásával, egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid:
  • Az ügyvezető és az operatív-kereskedelmi vezető munkájának támogatása (HR, marketing, értékesítés, logisztika és az operáció területén)
  • Projektek nyomon követése, felügyelete, folyamatok fejlesztése
  • Céges dokumentumtár (Google Drive) menedzsmentje, felügyelete – partnerek számára dokumentumok küldése
  • Értékesítési kimutatások összeállítása (Excel, mini CRM), a CRM rendszer felügyelete
  • Marketing kampányok támogatása (kiadványok, médiavásárlások, online kampányok, weboldal tartalmak összeállítása, frissítése és social media kezelése)
  • A cég adatbázisának kezelése, felügyelete, frissítése
Ezekben ismerj magadra:
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalatod van
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Szereted a kihívásokat és jó vagy a multitaskingban
  • Jellemző Rád az igényes munkavégzés és a feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Kiváló Excel ismeretekkel rendelkezel
  • Remek rendszerezési, dokumentum kezelési képességgel rendelkezel – dokumentumok és levelezések gyors beazonosítása
  • Magas szintű az angol nyelvtudásod (felsőfok/ tárgyalóképes szint)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Referencia levél
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Átlagot meghaladó bérezés és juttatások
  • Belvárosi központ, óbudai iroda kellemes környezetben
  • Pozitív és energikus csapat, együttműködő munkahelyi légkör
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva: