KÖNYVELÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Európa piacvezető állatfelszerelés és állateledel áruházlánca, összesen 55 üzlettel az országban. Széles termékkínálatuk, munkatársaik kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga, mely egyben biztos munkahelyet, barátságos munkahelyi légkört is nyújt.

Amennyiben szeretne tagja lenni egy sikeres és összetartó csapatnak, akkor van egy kihagyhatatlan álláslehetőségünk a számára.

Csatlakozzon csapatukba az alábbi pozícióba:

Fő feladatok:
  • Adóbevallások és beszámolók összeállítása, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Aktív részvétel a külső és belső auditok, ellenőrzések lebonyolításában,
  • A cég tevékenységével összefüggő kontrolling szakértői feladatok ellátása,
  • Aktív részvétel a pénzügyi tervezési folyamatokban, rövid és hosszú távú üzleti tervek teljesítésének monitorozása,
  • Részvétel a havi éves zárási folyamatban, egyes mérleg, illetve eredménykimutatás területek (pl. költség elhatárolások, tárgyi eszközök értékelése) zárási feladatainak támogatása,
  • Készletkezelési folyamat kontrolling (nemzetközi társosztályokkal együttműködve).

Elvárások:

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalat adókönyvelésben VAGY bevallások készítésében,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal történő egyeztetéshez),
  • Kiváló excel ismeret,
  • Jogszabályi változások folyamatos figyelemmel követése,
  • Precizitás, szakmai igényesség.
Előnyök:

  • Az alábbi SAP modulok ismerete: Pénzügyi (SAP FI), Anyaggazdálkodás (MM), Értékesítés (SD),
  • FMCG területen szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés.
Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Dolgozói kedvezmények, vállalati nyugdíjprogram,
  • Speciális egészségnapok, online fitnesz tanfolyamok,
  • Munka-magánélet egyensúlyának megvalósíthatósága,
  • Állatszerető közösség: házőrzőjét szívesen fogadjuk az irodában,
  • Szakmai fejlődési lehetőség (e-learning tanfolyamok és szemináriumok),
  • Egyedülálló vállalati kultúra – partnerünknél nyitottságot, átláthatóságot és megbecsülést fog tapasztalni egy innovatív, dinamikus környezetben – mert szeretik, amit csinálnak.

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig: 8:30-17:00.
Heti két nap irodai munkavégzés, három nap home office (Vezetőséggel történő egyeztetés alapján).

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület (Millenium Gardens)

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

A forecast elemzések, havi és negyed éves riportok, költségszámítások a mindennapjaid szerves részét képezik? Amennyiben kontrolling területen dolgozol és nem csak Excel táblázatokban érzed magad otthon, hanem vezetési, szervezési készségedet is szívesen kamatoztatnád, úgy ez a lehetőség most neked szól! Megbízónk egy globális piacot vezető, német logisztikai cégcsoport magyar leányvállalata. Hazánkban 20 éve működik, fő tevékenysége a közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozás. Egy szuper csapat élére keressük hozzájuk az új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk egy nemzetközi hálózat SSC-jelleggel működő magyarországi leányvállalata. Budapest északi részén található irodájukba, a pénzügyi csapat bővítésére keresünk számukra új munkatársat az alábbi munkakörbe: