SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

SZERELŐ
Leendő feladataid:
  • Egyedi berendezések szerelési feladatainak elvégzése
  • A legyártott berendezések ellenőrzése, egyéb mérések elvégzése
Ezekben ismerj magadra:
  • Műszaki beállítottság
  • Legalább középfokú végzettség
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Önálló és precíz munkavégzésre alkalmas
  • Munkájára igényes
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Műszerészi ismeret (mechatronikai, elektroműszerész vagy gyengeáramú profilban)
  • Nyomtatott áramköri ismeret
  • Villamosipari szerelő ismeret
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egyéb juttatások
  • Családias és barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk kereskedelmi üzletláncok, saját fejlesztésű pc alapú kassza és készletvezető rendszerekkel foglalkozik. Budapesti support csapatukba keresünk teljes munkaidőbe új munkatársat rendszereik szervizelésére, ami történhet az ügyfeleik telephelyén, illetve a budapesti irodában. Az alábbi pozícióba várjuk jelentkezésedet:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szakmunka | Zala megye

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, szakmailag fejlődni vágyó, középfokú végzettséggel rendelkező kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Megbízó cégünk már több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok, ajtók és árnyékolók területén. Egy vagy két műszakos munkarendbe keresünk számukra új munkatársat a 21. kerületbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva