BESZERZŐI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Napi rendelési igények kielégítése a céges ügyviteli rendszer segítségével
  • Anyag és alkatrész adatbázis naprakészen tartása
  • Együttműködés és szoros kapcsolattartás stratégiai beszerzővel, mérnökséggel és raktárral
  • Stratégiai beszerző munkájának adminisztratív támogatása
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (középfok/ kommunikációképes szint)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Üzemviteli rendszerismeret
  • Korábbi beszerzői tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Egyéb juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias és barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője a műszaki gumi termékek gyártásában és forgalmazásában. Főbb termékcsoportjaik a formacikkek(műanyag-gumi termékek, rugóalátétek), extrudált termékek (profilok, csövek) és a keverékek(SBR, ECO) Beszerzői csapatukat bővítését tervezik, így várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Zala megye

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk közel 20 éve áll multinacionális ügyfelei szolgálatára. Reklámajándék forgalmazó cégként élményt és örömet szállít megrendelőinek. Most számára keresünk motivált munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva