SZERVIZ KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk világszinten tölt be vezető szerepet a lemezek magas szintű megmunkálásában és feldolgozásában.
A termékválasztásban megtalálhatók a lézeres vágórendszerek, élhajlítók, valamit a hozzájuk kötődő automatizálási és szoftveres megoldások.

A szerviz csapat bővítése céljából keresünk új kollégát a következő munkakörbe:

Szerviz koordinátorként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • A szerviz technikusok munkájának megszervezése, ütemezése
  • Szolgáltatási tevékenységek koordinálása, karbantartási munkálatok megtervezése
  • Számlázás és a garanciával kapcsolatos ügyintézés
  • Ügyféladatok karbantartása, rögzítése a CRM rendszerben
  • A műszaki forródrót országos hívásainak központi fogadása, vevői kapcsolattartás
  • Képzések megszervezése a technikusok számára
  • Kimutatások, riportok készítése és az ügyfél elégedettség mérése
Amit megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat gyártó környezetben
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • CRM és SPA program ismerete és használata
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Kiváló problémamegoldó és szervezési készség
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bérezési rendszer + 13. havi bónuszok
  • Ipad és telefon biztosítása a gördülékeny munkavégzéshez
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
A munkavégzés részletei:
  • A munkavégzés helye: Budaörs, időnként helyszíni kijárásokkal országos szinten

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?