ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ - ÚJ VEVŐK

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Külföld / Európa Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Multinacionális cégnél dolgozik értékesítőként?
Szeret utazni és új kultúrákat megismerni?
Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol szabad kezet kap az üzletek behozatalára vonatkozóan és támogatják törekvéseit?

Amennyiben ezekre egyértelműen IGEN a válasza, akkor ez a pozíció Önnek szól!

Ügyfelünk közel 50 éves múlttal rendelkező, stabil, skandináv tulajdonú fémmegmunkálással foglalkozó vállalat, akik 3 kontinensen közel 1200 főt foglalkoztatnak.
A magyarországi gyár Budapesttől 130 km-re fekszik Borsod-Abaúj-Zemplén megye festői környezetében, ahol közel 230 fő gyártja a minőségi alkatrészeket, az autóipar, az általános ipar és a távközlési ipar számára.

Jelenlegi értékesítői csapatukat szeretnék BŐVÍTENI egy erős "hunter" szemlélettel rendelkező munkatárssal az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs felelős lesz az új vevők felkutatásáért világszerte.
Feladatok:

Közreműködik a vállalat értékesítési stratégiájának a kialakításában és megvalósításában:

  • Piac feltérképezése, célcsoportok meghatározása,
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel,
  • Gazdaságossági számítások végzése az eladott alkatrészek árának megállapítása érdekében,
  • Ajánlatadás.

A vevői szerződések tárgyalásainak levezetése.

Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai gépészmérnöki VAGY gazdasági végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat műszaki területen értékesítésben nemzetközi vállalatnál,
  • Műszaki rajzolvasási képesség,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban és szóban is).
Előnyök:
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat gépgyártásban,
  • Általános gépiparban vagy autóiparban műszaki területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Német vagy svéd nyelv tárgyalási szintű ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Megbízható, stabil skandináv háttér,
  • Folyamatos kihívások,
  • Családias légkör,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Céges autó várja az új kollégát.
Munkaidő: hétfőtől - péntekig rugalmas

Munkavégzés helye: Országos és Külföld (heti 1 nap a mezőkövesdi gyárban töltendő)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva