ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk fő profilja taneszközök, oktatási anyagok, iskolai felszerelések forgalmazása és szoftverfejlesztés -  iskolák, óvodák, valamint bölcsődék részére.

Csapatukba keresünk most bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati vezető munkájának segítése
  • Vevői megrendelések visszaigazolása, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Projektek előkészítése, adminisztrálása
  • Webáruház adatbázisának karbantartása, árak frissítése
  • Termékleírások készítése az új termékekhez
  • Termékekhez tartozó fotók, reklámfilmek vagy demó videók feltöltése a webáruházba

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Excel felhasználói szintű kezelése és magabiztos használata
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság és önállóság
  • Csapatban való együttműködés
  • Jó fogalmazó képesség, monoton feladatok ellátásának képessége
  • Kezdeményező készség
Előny, de nem feltétel:
  • Webáruházban vagy ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
Megbízónk ajánlata:
  • Hosszú távon terveznek munkavállalóikkal. Céljuk, hogy folyamatosan fejlődj és sokáig legyél a csapatuk megbecsült tagja. Ezért teljes körű betanítást biztosítanak egy új szakmára, és így sikerélményed lehet a mindennapi munkában!
  • Kiszámítható munkaidő, nincs hétvégi munkavégzés
  • Minőségi munkakörnyezet jól megközelíthető helyen
  • Saját céges konditerem használata
  • Üdülési rekreációs utalvány
Munkavégzés helye: 1138 Budapest

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod az alábbi gombra kattintva:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás, akik most pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keresnek ambiciózus munkatársat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni. Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 26 nap múlva