VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója. A  cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások.

A magyar leányvállalat 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.

Csatlakozzon csapatukba az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A villamos és gépészmérnökökből álló tervező csapat, villamos csoportjának tagjaként emelőberendezések villamos rendszereinek tervezése,
  • A meglévő villamos rendszerek módosításának megtervezése, egyedi alkalmazásnak megfelelő kiegészítése, vagy optimalizálása,
  • Átadási tervdokumentációk készítése,
  • Az értékesítő és szervíztechnikus kollégák műszaki támogatása,
  • Szükség esetén részvétel a helyszíni felmérésekben,
  • Együttműködés társosztályokkal projektekkel kapcsolatos, illetve termékekkel kapcsolatos minőségi és mennyiségi kérdésekben
  • Reklamációk rendezésének támogatása,
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, gyártókkal, beszállítókkal.

Megbízónk elvárásai:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök),
  • Min. 3 év villamosmérnöki tapasztalat - villamos-tervezésben, vezérléstervezésben,
  • Min. középszintű angol nyelvtudás (kollégákkal való kapcsolattartáshoz és képzési anyagokhoz),
  • MS Office magabiztos használata,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • EPLAN, E3, vagy más tervező-szoftver ismerete,
  • Erős projektszemlélet,
  • Hasonló iparágban szerzett tapasztalat.

Megbízónk ajánlata:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Medicover egészségbiztosítási csomag,
  • Cafetéria,
  • Laptop és telefon,
  • Környezetbarát és energiatakarékos megoldások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek,
  • Hosszú távú karrier lehetőség,
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat,
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör.

MunkaidőHétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, Pénteken 8:00-14:00. Heti 3-4 nap iroda, 1-2 nap home office lehetőség (vezetőséggel előre egyeztetés alapján).

Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület (277 busz vonalán)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Fejér megye

Megbízónk vízellátó hálózatok, szennyvízcsatorna- és csapadékvíz elvezető hálózatok tervezésével foglalkozó, 10 éve sikeresen működő, változatos projekteken dolgozó építőmérnöki vállalat. Irodájuk Székesfehérváron található. Az ő csapatukba keresünk most új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba: