ÉRTÉKESÍTŐ (MŰSZAKI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk 2007-ben alakult magyar mérnökiroda, amely komplex mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat biztosít elsősorban gyárak gépészeti, villamossági és automatikai fejlesztéséhez.

Hozzájuk keresünk

pozícióba tapasztalt kollégát, nagytarcsai telephelyükre.

Értékesítőként a leendő feladatai:

  • A cég egyedi technológiájának (textil légcsatorna) és egyéb termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése,
  • Igények telefonos felkutatása meglévő adatbázis alapján,
  • Tárgyalások leszervezése és lebonyolítása (minimum 5 látogatás / hét),
  • Ajánlatok, megrendelések, szerződések előkészítése,
  • Partnerek látogatása, utánkövetése.

Megbízónk elvárásai:

  • Minimum középfokú végzettség, műszaki affinitás,
  • Minimum 3 éves ipari értékesítési tapasztalat,
  • Ipari célcsoportok (csarnoküzemeltetők, épületgépész cégek, gépész tervezőirodák) ismerete,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel és PowePoint).

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Műszaki végzettség/ műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • Épületgépész területen szerzett értékesítői tapasztalat.

Amit Megbízónk ajánl:

  • Korrekt alapbér,
  • Egyéni és céges teljesítmény alapján járó bónuszok,
  • Cafetéria,
  • Laptop, mobiltelefon, céges autó,
  • Bejárási támogatás,
  • Megbízható, stabil háttér,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Folyamatos fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye: Nagytarcsa (heti egy alkalommal egyeztetés szempontjából, egyébként országos munkavégzés)

Munkavégzés ideje: Hétfőtől péntekig 8:00-17:00

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kattintson a JELENTKEZÉS gombra és küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

TAPASZTALATTAL RENDELKEZEL ÉRTÉKESÍTÉSI-ÜZLETFEJLESZTÉSI TERÜLETEN ÉS SZERETNÉD NÉMET NYELVTUDÁSODAT AKTÍVAN HASZNÁLNI? SZERETED FELKUTATNI AZ ÜZLETI LEHETŐSÉGEKET ÉS KIAKNÁZNI A BENNÜK REJLŐ POTENCIÁLT? Akkor ez lehet a TE álom melód is! Partnerünk profilja a reklám, az ajándék és a reklámajándék háromszögében helyezkedik el. Minőségi reprezentációs termékeket terveznek, állítanak elő és forgalmaznak, legyen az nyomdai, textil, vagy bármi más, amit megrendelőik kívánnak. Lazák, de profik. Számukra keresünk új munkatársat aktív tárgyalóképes nyelvtudással az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. To support their international sales team located at the Budapest Headquarters, we are looking for a new:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Rendelkezel folyékony angol nyelvtudással és szeretnéd ezt napi szinten használni a munkád során is? Van tapasztalatod az ügyfélkezelésben és szeretnél egy dinamikusan fejlődő gyártó környezetben dolgozni? Ha ezek a kérdésekre a válaszod IGEN, akkor téged keresünk! Partnerünk egy több évtizedes múlttal rendelkező nagyvállalat, akik kerékpárok gyártásával és értékesítésével foglalkoznak. Bővítés miatt keresünk most hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba: