BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat?
Szeretné, ha Ön lehetne az úttörője Magyarországon a vállalat egyedi innovációja alapján kifejlesztett termékének?
Szeret új dolgokat megálmodni és olyan vállalatot keres, ahol az ötleteit megvalósíthatja?

Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan!

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat.

Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával.

Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A kereskedelmi szegmensben üzletfejlesztési feladatok végzése, a cég stratégiai irányvonalának megfelelően,
  • Ügyféligények felmérése, valamint új partnerek felkutatása,
  • Potenciális ügyfelek számára egyedi megoldások kidolgozása,
  • Szerződések előkészítése, megkötése és gondozása
  • Tenderek készítésének koordinálása, prezentálása a partnerek felé,
  • A versenytársak és a piaci trendek figyelemmel kísérése,
  • Szaktanácsadás, projektkövetés, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás,
  • Beruházások folyamatos figyelemmel kísérése az értékesítési területen.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Min. 3 éves tapasztalat üzletfejlesztési területen,
  • Alapszintű nyelvtudás angol és / vagy német.
Előnyök:
  • MSc építész-, építőmérnöki végzettség,
  • Építőiparban szerzett jártasság.
Amit megbízónk kínál:
  • Innovatív, egyedi projektekben való részvétel,
  • Kihívásokkal teli, változatos munka,
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek,
  • A pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem,
  • Céges autó, vállalati laptop, telefon,
  • Csapatban való együttműködés.
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület és országos

Munkaidő:
  • Irodai munkarend: hétfőtől - csütörtökig 7.00 - 16.00 óráig, pénteken 7.00 - 13.30 óráig
  • Később rugalmas munkaidő
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll. Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :) A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat. Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 57 nap múlva

A Beck and Partners Kft. több, mint 15 éve a magyar munkaerő-közvetítői piac szereplője. Most új munkatárssal szeretnénk bővíteni értékesítő csapatunkat. A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel, angolul minimum középfokon beszélsz és van affinitásod a terület iránt, lehetőségünk neked szól!

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Our Client is a market leading eCommerce site search company looking for an ambitious KEY ACCOUNT MANAGER ready take on a new challenge. We’re looking for a go-getter who with a track record of success and the willingness to develop relationships with our existing customers. You will be a key member of our awesome team. We work with eTailers in more than 10 European countries and are expanding globally. In this role you can extend your technological, sales, project management, presentation, and product development skills.

A hirdetés lejár 13 nap múlva