ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk Magyarország legdinamikusabban bővülő, legmodernebb rotációs nyomdája, ahol a nap 24 órájában kifogástalan minőségű nyomtatás történik. A vállalat missziója a megrendelői igények tökéletes teljesítése, mégis gyártási, technológiai oldalról a lehető leggazdaságosabb megoldást nyújtása a legmodernebb technológiák biztosításával.

Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi munkakörben:

Feladatok:

  • Elektromos gépek, berendezések diagnosztikai vizsgálata, javítása, karbantartása és üzembe helyezése,
  • Javításhoz szükséges alkatrészigény meghatározása,
  • A meghibásodás javítási módjának meghatározása,
  • Kis és középjavítás, illetve azok előkészítő munkálatainak elvégzése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 1-2 éves tapasztalat elektromos gépek, berendezések karbantartásában,
  • Automatizálási és vezérlő rendszerekben szerzett tapasztalat,
  • Csapatmunkára való képesség és hatékony problémamegoldó képesség.

Előnyök:

  • Villamosmérnöki diploma,
  • 0,4 kV-os hálózatkezelési engedély,
  • 2+ év tapasztalat elektromos gépek, berendezések karbantartásában,
  • Angol vagy német nyelv ismerete (alapfokú tudás szóban-írásban).

Amit kínál a cég:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + bérpótlék + cafeteria (SZÉP kártya),
  • Egyéb juttatások (pl. gyermekszületés esetén, vagy iskolakezdési támogatás),
  • Munkába járás támogatása,
  • Betanulást segítő mentorprogram + képzések, oktatások biztosítása.
  • Fejlesztési javaslatok jutalmazása.
Munkarend:
  • Előre kiszámítható munkarend heti 5 napban (beosztástól függően hétvégi munkavégzés is)
  • 2 műszakos munkarend 12 órában. Műszakok: 06:00-18:00 és 18:00-06:00.
  • Beosztás: 5 nap nappal, 5 nap pihenő, 5 nap éjszaka, 5 nap pihenő.

Munkavégzés helye: Vác, esetenként a cég csepeli telephelye. (A telephelyek közötti utazásra céges kulcsos autó biztosított.)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az 5 alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Baranya megye

A KONTAKT-Elektro Kft. magyar tulajdonú, független vállalkozásként több évtizede tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein. Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére. Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseik teljesítésére, Pécs központi munkavégzéssel új munkatársat keresnek csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva