MARKETING MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy németországi elektronikai, híradás-technikai berendezések, és alkatrészek nagykereskedelmével foglalkozó piacvezető cég. A kilencvenes évek eleje óta vannak jelen a magyar piacon. Elektromos csatlakozástechnika, automatizálási technológia és interfész elektronika területen tevékenykednek.

Csapatukba bővülés miatt új kollégát keresünk

pozícióba.
Főbb feladatok, munkák:
  • Éves marketing költségvetés és stratégia összeállítása és nyomon követése
  • Anyavállalattal való szoros kapcsolattartás és együttműködés
  • Közösségi média oldalak kiépítése és fellendítése
  • Weboldal tartalmának frissítése, szükséges fejlesztések koordinálása, kampányok elkészítése
  • Külső partnerekkel való együttműködés (grafikus, nyomda, online marketing cég stb.)
  • Céges rendezvények szervezése és koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint)
  • Angol középfok/kommunikációképes szint
  • Proaktivitás, nagyfokú önállóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Képszerkesztő programok (Adobe photoshop, illustrator) felhasználószintű ismerete
  • SAP rendszer ismerete, használatában való jártasság
  • Online marketingben szerzett tapasztalat
  • Google termékek felhasználói szintű ismerete (Ads, Analytics, Search Console)

Amit a megbízó kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafetéria + laptop + mobil telefon + iPad
  • Első évben 13. havi, második évben 14. havi bérkiegészítés bónusz konstrukcióban
Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, amely több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékei az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be. Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök, gyorsdiagnosztikai eszközök, COVID-tesztek és terhességi vitaminok forgalmazásával, egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva