BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

A  nagy múltú több mint 50 éves villamos berendezés gyártásával foglalkozó GTKB Kft.
bajai telephelyére
keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ
Feladatok:
  • Gyártáshoz szükséges elektronikai alkatrészek beszerzése
  • Új beszerzési források felkutatása
  • Árajánlatok kérése, kiértékelése, rendelés elkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • Proaktív együttműködés más társosztályokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat termelési munkakörnyezetben
  • Angol vagy német nyelvek középszintű ismerete
  • Műszaki érdeklődés
Előny:
  • Beszerzési szakmai tapasztalat
Amit megbízónk kínál:
  • Stabil, biztos munkalehetőség
  • Támogató csapat, jó munkahelyi légkör
  • Szép kártya, étkezési hozzájárulás
  • Bejárás támogatás – bérlet 86%-a, gépkocsis közlekedés esetén: 15 Ft/km
  • Szakmai továbbképzések
  • Céges autó- hivatalos utaknál
Munkavégzés helye:
  • Baja
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Fontos számodra a rugalmas munkarend és az angol nyelv napi szintű használata? Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

Megbízónk 2007-ben alakult magyar mérnökiroda, amely komplex mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat biztosít elsősorban gyárak gépészeti, villamossági és automatikai fejlesztéséhez.