BÚTOR ÉS ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az IKEA egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új kollégákat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

Küldd el jelentkezésedet legkésőbb december végéig, interjú időpont akár már másnapra is lehetséges!
Munkavégzés helye:
  • Soroksár (tiszta, télen fűtött, nyáron hűtött raktár)
  • Köki Termináltól 15 perc autóútra, közvetlen vonatjárat Budapest Nyugati és Budapest Kőbánya állomásokról
Munkavégzés ideje:
  • 06:30-15:30 és 12:30-21:30 váltakozó műszakok
  • Teljes- vagy részmunkaidős lehetőség (4 vagy 6 órában) is igény szerint
Amit megbízónk adni tud neked:
  • Korrekt bérezés, bejelentett munkaviszony, műszak pótlékok
  • Étkezési hozzájárulás, cafeteria, egészségpénztár
  • Munkatársi kantin kedvező árakkal
  • Éves teljesítmény alapú bónusz
  • Munkába járási támogatás
  • 15% vásárlási kedvezmény IKEA termékekre
  • Szerezhetsz targoncás jogosítványt, amit megbízónk áll. Targoncásként pedig emelkedik a béred is.
  • Télen fűtött, nyáron hűtött, modern raktárhelyiség
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Munkaruha és munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
Feladatok, amik rád várnak:
  • Vásárlói megrendelések összekészítése a raktárból és/vagy az eladótérből
  • Kézi- és gépi anyagmozgatás, csomagolás
Amit megbízónk kér tőled:
  • Raktári tapasztalat VAGY érdeklődés a raktár világa iránt

Amennyiben úgy érzed, hogy hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Ügyfelünk, a Baromfiudvar 2002 Kft. élelmiszer-nagykereskedelemmel foglalkozik, többnyire a gasztro- és közétkeztetési piacon vannak jelen, nagyobb részt éttermeknek és konyháknak szállítanak be. Bővülő feladataik ellátására, debreceni raktárukba, komissiózásra várják mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkájukban. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Érdekel a logisztika és a raktározás világa? Targonca vezetői tapasztalattal rendelkezel? Vagy ha nem, de szívesen megszereznéd a jogosítványt hozzá? Akkor TE vagy a mi emberünk, várjuk jelentkezésed! Partnerünk fő profilja a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. 1992 óta van jelen Magyarországon. Csapatukba keresünk egy műszakos munkarendbe új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízónk nemzetközi cégek számára készít reklámeszközöket és -üzletberendezéseket. Bővülés miatt keressük új munkatársat egy 7 fős csapatba a következő munkakörbe: Tavaly felújított megmunkálógép állománnyal, vadiúj gyártóüzemben dolgozhatsz Megbízónknál biztonságos, modern és kényelmes körülmények között!

A hirdetés lejár 6 nap múlva