ÉJSZAKAI RAKTÁROS/TARGONCÁS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az IKEA egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új kollégákat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

Küldd el jelentkezésedet legkésőbb december végéig, interjú időpont akár másnapra is lehetséges.
Munkavégzés helye:
  • Soroksár (tiszta, télen fűtött, nyáron hűtött raktár)
  • Köki Termináltól 15 perc autóútra, közvetlen vonatjárat Budapest-Nyugati és Budapest-Kőbánya állomásokról
Munkavégzés ideje:
  • Műszak: 22:00-06:30
  • Teljes- vagy részmunkaidős lehetőség (4 vagy 6 órában) is igény szerint
Amit Megbízónk adni tud neked:
  • Korrekt bérezés, bejelentett munkaviszony, műszak pótlékok
  • Étkezési hozzájárulás, cafeteria, egészségpénztár
  • Munkatársi kantin kedvező árakkal
  • Éves teljesítmény alapú bónusz
  • Munkába járási támogatás
  • 15% Vásárlási kedvezmény IKEA termékekre a belépés napjától
  • Szerezhetsz targonca jogosítványt, amit Megbízónk áll
  • Télen fűtött, nyáron hűtött modern raktár helyiség
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Munkaruha és munkavégzéshez lévő eszközök biztosítása
Feladatok amik Rád várnak:

  • Termékek rakodása kamionról, valamint a raktár területén
  • Kézi- és gépi anyagmozgatás
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Raktári tapasztalat VAGY érdeklődés a raktár világa iránt
  • Van targoncás jogosítványod (3312, 3324, 3313), ha nincs, várunk kezdetben árufeltöltőnek
Amennyiben úgy érzed, hogy hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 11 nap múlva