VILLANYSZERELŐ, ELEKTROMŰSZERÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, az Energotest Kft. egy magyar tulajdonban lévő ipari gyártó vállalat.

Dunaharasztiban található telephelyükre, a gyártási csoportjukba keresünk számukra munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Feladatok:
  • Ipari erősáramú szekrények szerelése, tesztelése
  • Technológiai berendezések kábelezése, beüzemelése, tesztelése
  • Együttműködés egy mérnökökből álló projektcsapattal
Elvárások:
  • Középfokú villamosipari végzettség
  • Rajzról történő igényes és precíz önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú önállóság

Előnyök:

  • Technikusi vagy műszerész végzettség
  • Referencia és a szakmai tapasztalat

Amit kínálnak:

  • Munkakörnek megfelelő bérezés
  • Teljesen bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Utazástámogatás
  • Munkaruha
  • Izgalmas feladatok, kihívásokkal teli projektek
  • Szakmai betanítás, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
Munkavégzés helye:
  • Dunaharaszti
Munkaidő, munkarend:
  • Hétfő-péntek
  • 1 műszakos normál munkarend
Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődését, küldje el frissített önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Parterünk egy ipari karbantartó, tisztító és fertőtlenítőszerek fejlesztésére, előállítására, forgalmazására és raktározására szakosodott magyar tulajdonú vállalat. 2006-os alapításuk óta folyamatosan, dinamikusan fejlődnek, növelve termékpalettájukat és piaci részesedésüket egyaránt. Csapatuk bővítésének következő lépéseként új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Gyártás, Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ha rendelkezel Siemens és Mitsubishi programozási tudással és szereted a szakmai kihívásokat, az alábbi lehetőség NEKED szól! Partnerünk egyedi célgépek tervezésével és gyártásával foglalkozik. Az ipari automatizálás, villamos vezérlőszekrények tervezése és gyártása, valamint a forgácsolás szintén szolgáltatásuk része. Fiatalos és szakmailag kiemelkedő csapat keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva