BÉRSZÁMFEJTŐ-TB ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szolgáltatási szektorban tevékenykedő Partnerünk csapatába keresünk tapasztalt és szakmailag felkészült munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatokban számítanak Önre:

  • A cég teljeskörű, önálló bérszámfejtése (körülbelül 200 fő)
  • Teljeskörű TB ügyintézés: táppénzzel, nyugdíjazással és egyéb ellátások kezelésével kapcsolatos ügyinzétés
  • Adatrögzítés elvégzése a bérezésekkel kapcsolatos alapadatok alapján
  • Bevallások kitöltése, munkaügyi statisztikák elvégzése
  • Munkaügyi feladatok: munkaszerződések, felmondások kezelése, munkaügyi dokumentációk naprakészen tartása
Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • BABÉR Bérszámfejtő program professzionális ismerete alapfeltétel.
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat, ezáltal magabiztos és önálló munkavégzés
  • Szakirányú felsőfokú TB ügyintéző végzettség
  • Excel program felhasználói szintű ismerete
  • Naprakész szakmai tudás és a törvényi változások nyomon követése
  • Munkaügyi ismeretek
Amit Partnerünk kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Plusz jutalmak
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Családias munkakörnyezet

Jelentkezzen szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Budapesti telephelyük HR csapatába keresnek most tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva

Partnerünk egy hazai tulajdonú, dinamikusan növekvő, exportorientált vállalat. Fő tevékenységük a nyomdai feldolgozásra alkalmas öntapadó papír és fólia alapanyagok gyártása. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 25 nap múlva