HR VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy száz százalékban magyar tulajdonú, fuvarozási és logisztikai vállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik.
Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

HR VEZETŐ
Főbb feladatok:
  • HR osztály vezetése, meglévő folyamatok átvilágítása és irányítása, javaslattétel új folyamatok bevezetésére
  • Partnerünk telephelyein és országos szinten járművezetőinek látogatása, velük történő folyamatos kapcsolattartás
  • Munkavállalóktól beérkezett panaszok kivizsgálása, megválaszolása
  • Kilépő interjúk és próbaidő lejárata előtti interjúk levezetése
  • Munkaszerződések és munkaköri leírások időszakos felülvizsgálata, esetleges aktualizálása
  • Bérszámfejtési és munkaügyi folyamatok felügyelete
  • Céges rendezvényekre javaslattétel, illetve teljeskörű megszervezése
  • Külső partnerekkel történő aktív kapcsolattartás
  • Belső- és külső auditokra való felkészülés, és azokon való aktív részvétel
  • Kimutatások, statisztikák, riportok elkészítése
  • Toborzási- és kiválasztási projektek teljes körű irányítása, ellenőrzése
  • Esetleges munkaerőhiány felmérése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői szakmai tapasztalat
  • Aktív munkajogi és bérelszámolási ismeretek
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés a területen
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Kulcs-Soft bérprogram ismerete
  • Angol nyelvismeret (Középfok/kommunikációképes szint)
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt bérezés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat

Jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával és fizetési igényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, nemzetközi szinten működő cég. Csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe

A hirdetés lejár 5 nap múlva