ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy családias, 50+ fős nemzetközi cég, akik műanyagipari termékek gyártását végzik több mint 20 éve hazánkban. Termékeik egyszerre biztosítják a ma elvárható korszerű megoldásokat – teljes harmóniában a környezetükkel -, valamint az energiatakarékos megoldások széles skáláját.

Az alábbi pozícióba keresnek munkatársat:

Melyek lesznek a feladataid?

  • Koordinálni, támogatni és motiválni fogod egy 5-6 fős értékesítési csapat napi munkáját (az értékesítés 30-40%-ban belföldi, 60-70%-ban külföldi területre specializálódik, ahol az összes területért az értékesítési csapat felel);
  • Az értékesítők munkájának és tevékenységének számonkérése is a Te feladatod lesz,
  • Értékesítési stratégiákat és koncepciókat fogsz kidolgozni és csapatoddal együtt megvalósítani
  • Az értékesítési terveket Te fogod elkészíteni és felelsz majd a megvalósításáért is;
  • Te fogod meghatározni az értékesítési kvótákat és a hozzájuk tartozó árazási stratégiát;
  • Rendszeresen kell majd stratégiai vevőkkel kapcsolatot tartanod és a velük való együttműködést terelgetned;
  • Az értékesítők teljesítmény-arányos érdekeltségi rendszerét (juttatási csomagját) Te fogod kidolgozni;
  • Szorosan és napi szinten együtt fogsz dolgozni a cég többi területével/társosztályával (gyártás, termékfejlesztés, logisztika, back-office), hogy az értékesítés érdekei megfelelően képviselve legyenek;
  • Az értékesítéshez kapcsolódó szervezeti folyamatok, szabályozások és dokumentumok fejlesztése és betart(at)ása is fontos feladatod lesz;
  • Az értékesítés fokozására, hatékonyság javítására és az eredményesség növelésére vonatkozó cselekvési terveket, intézkedéseket fogsz kidolgozni és megvalósítani;
  • Felelsz majd a készletek értékesítéséért és a kintlévőségek minimalizálásáért;
  • A piacról érkező igények alapján történő termékfejlesztési projekteket nyomon kell követned, továbbá pedig koordinálnod kell az új termékek bevezetését és régebbi termékek kivezetését;
  • Aktívan részt fogsz venni az esetleges reklamációk kezelésében;
  • Vezetői riportokat, beszámolókat fogsz készíteni

Amit elvárunk tőled:

  • Legyen a munkakörhöz illeszkedő felsőfokú végzettséged (pl.: kereskedelmi, gazdasági, stb…)
  • Legyen legalább 5 év B2B értékesítésben szerzett releváns szakmai tapasztalatod.
  • Nem árt, ha rendelkezel megfelelő műszaki affinitással, mert egy idő után magabiztosan kell ismerd és használd az műanyag alapanyag-termékeink technikai tulajdonságait és összefüggéseit.
  • Vezetői alkalmasság: Legyél alkalmas egy kisebb létszámú (5-6 fős) értékesítési csapat, ám területileg elég kiterjedt (16+ország) értékesítési tevékenység irányítására. Legyél proaktív: ne a feladatok „kisöprése” legyen a célod, hanem az optimális megoldás és eredmény elérése, valamint a teljesítmény és a működés folyamatos fejlődése!
  • Legyen elég jó az angolod ahhoz, hogy zökkenőmentesen és magabiztosan kommunikálj, érvelj,tárgyalj (vagy ha kell vitázz) írásban és szóban egyaránt

Előnyök:

  • Ha ipari termékek/szolgáltatások, ipari nyersanyagok értékesítésében szereztél már tapasztalatot
  • Ha vezettél már B2B értékesítési csapatot vagy projektet
  • Ha Szeged környéki lakhellyel rendelkezel, vagy hajlandó vagy a megyébe költözni (sokat leszel a központban, így fontos, hogy ne legyél távol a munkavégzés helyétől)

Amit a munkádért kapsz cserébe:

  • 30 éve stabil magyar vállalat, amely komoly növekedési potenciállal bír
  • 50+ fős nemzetközileg is meghatározó cég, jól szervezett vállalti működés, viszont nyoma sincs a multi vállalatok személytelen és merev légkörének
  • Lojális és etikus cégvezetés
  • Barátságos munkahelyi légkör; motivált, fiatalos csapat
  • Cégautó, mobiltelefon, laptop

Munkaidő: Rugalmas

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva tudod leadni jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk 1964 óta gyárt konzervipari termékeket, az idő alatt több ezer termék gyártási tapasztalata és receptúrája gyűlt össze. 2006. januártól 100%-ban magyar családi tulajdonban van. A mintegy 50 éves múlt mellett a legmodernebb technológia áll rendelkezésükre, mely képes a nagyüzemi méretű termelésre és lehetővé teszi a legkorszerűbb zárási (vákum) és hőkezelési (sterilizálás, pasztörizálás) technológiák alkalmazását. Büszkék arra, hogy munkatársaik legnagyobb része több évtizede a cégnél dolgozik és mindent tudnak a konzervgyártásról, azaz, hogy miből, hogyan lehet és kell minőségi, egészséges élelmiszert készíteni. Jelenleg bővítés miatt keressük értékesítési csapatuk legújabb 2 tagját.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára. Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Energiaipar | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport, akiknek fő tevékenységük villamos energia termelés és értékesítés. Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfeleik számát, mind a beépített teljesítőképességüket tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike. Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat a következő pozícióba: Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 6 nap múlva