ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyeire az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

Feladatok:
  • árajánlat készítés szállítólevél, számla kiállítása és koordinálása
  • beérkező számlák bevételezése, ellenőrzése
  • megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • szerződések előkészítése
  • gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • aktív kapcsolattartás telefonon és e-mailben a régió összes régi és új potenciális partnerével
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • MS Office programok biztos ismerete
  • siker- és eredményorientáltság
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
Előny:
  • német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat
Amit kínálunk:
  • 29 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát
  • sokrétű, kihívásokkal teli munkakört, ahol lehetőség van teljesen új üzleti területek bevezetésére is
  • mobiltelefont
  • folyamatos képzési és szakmai előrelépés lehetőséget
Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. vagy IV. vagy XI. kerülete
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, székesfehérvári telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Szívesen lennél tagja egy piacvezető logisztikai vállalatnak, aki Európa vezető cross-border szolgáltatója? Szeretnél egy olyan szervezetet erősíteni, akinek az egyik legfontosabb stratégiai célja a zöldebb jövő építése? Fontos számodra egy stabil, hosszútávú karrier egy multinacionális környezetben? Szeretnél olyan kollégákkal dolgozni, akik összetartóak és maximális támogatást biztosítanak Neked? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót Neked találták ki!

A hirdetés lejár 11 nap múlva