FACILITY MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy folyamatosan bővülő, multinacionális ingatlanüzemeltető cég.
Most számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkakör célja:
  • Budapesti ingatlan műszaki (berendezések karbantartása, javítása, stb.) és infrastruktúrális (takarítás, őrzés, stb.) üzemeltetési feladatainak ellátása
Fő feladatok:
  • Karbantartási munkálatok tervszerű elvégeztetése, javítási munkálatok lebonyolítása
  • Rendszeres műszaki jelentések, kimutatások elkészítése
  • Műszaki feladatok dokumentálása, árajánlatok, kalkulációk készítése
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás és ellenőrzés
  • Üzemeltetési tevékenységhez, beruházásokhoz kapcsolódó ütemtervek, költségtervek tervezése, követése, ellenőrzése
  • Beosztott munkavállalók menedzselése
  • Minőségi és kockázatmentes üzemeltetés biztosítása
  • Saját projectek profitmaximalizálása, erőforrásainak optimalizálása
  • Havi jelentés, energiamenedzsment riportok elkészítése és figyelemmel követése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú épületgépész-, vagy épületvillamossági végzettség
  • Magasfokú szakmai jártasság műszaki területen, épületgépészeti és épületvillamossági berendezések átfogó ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás (Középfok/ kommunikációképes szint)
  • Épületfelügyeleti rendszer kezelése
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Partnerünk számára az ideális jelölt:

  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Pontos, határozott és precíz
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Stressztűrő képessége magas
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt bérezés és cafetéria juttatás
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Céges mobiltelefon, céges laptop
  • Home office munkavégzés lehetősége

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva