SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy építőipari műszaki berendezések forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cégcsoport tagja, a világ vezető szállítója a biztonsági és beléptetési megoldások piacán.

Automatikus bejárati rendszerek (ajtók, automatikák, kapuk) karbantartási munkálatainak szakszerű elvégzéséhez keres most csapatába új szakembert

pozícióba, országos munkavégzéssel.
Szerviztechnikusként feladataid lesznek:

  • Tervezett, ütemezett karbantartások elvégzése, hibajavítás
  • Automata ajtók, elektromos kapuk,-redőnyök,-sorompók felmérése, javítása, felújítása
  • Felújítási javaslatok és modernizációs megoldások feltérképezése
  • Új rendszerek telepítésében való részvétel
  • Munkához kapcsolódó dokumentáció szakszerű vezetése
  • Alkatrészek naprakészen tartása és raktárkezelés (saját készlet kezelés)
  • Helyszíni beüzemelés és átadás
  • Napi kapcsolattartás az irodával
A munkaidőt 90%-ban az utazás és helyszíni munkavégzés teszi ki.

Amit Megbízónk vár Tőled:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2-5 év tapasztalat elektromos berendezések kezelésében, üzemeltetésében/karbantartásában
  • B kategóriás jogosítvány és legalább 2 év vezetési rutin
  • Nagyfokú utazási hajlandóság és mobilitás az országon belül
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés és munkaszervezés, megbízhatóság, pontosság
  • Jó kommunikációs-és problémamegoldó képesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál Számodra:

  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Új autó, saját használatra is
  • Okostelefon mobilnettel és korlátlan beszélgetéssel
  • Céges tablet
  • Éves bónusz és egyéb jutalom lehetőségek
  • Prémium munkaruha
  • Minőségi szerszámok és munkaeszközök
  • Szakmai oktatások és képzések, folyamatos szakmai fejlődési  lehetőség
  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség
Munkaidő: napi 8 óra, 1 műszakban

Munkavégzés helye: Országosan

Várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Törökbálinti székhelyű megbízónk, a HYUNDAI WIA CNC szerszámgépek hazai kizárólagos forgalmazója. A forgácsoló szerszámgépek teljes portfólióját kínáljuk. Olyan partnerei vagyunk Ügyfeleinknek, akik komplett megoldásokat kínálnak. Fő feladataink a megfelelő fémipari technológiai szállítása, szerszámgépek kereskedelme, installálása, termelésbe való bevezetése, szervizelés, gyári alkatrészek biztosítása. Bővítjük szerviz csapatunkat, jelentkezz még ma, és csatlakozz hozzánk! Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Megbízónk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére. Számukra keressük most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva