SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy építőipari műszaki berendezések forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cégcsoport tagja, a világ vezető szállítója a biztonsági és beléptetési megoldások piacán.

Automatikus bejárati rendszerek (ajtók, automatikák, kapuk) karbantartási munkálatainak szakszerű elvégzéséhez keres most csapatába új szakembert

pozícióba, országos munkavégzéssel.
Szerviztechnikusként feladataid lesznek:

  • Tervezett, ütemezett karbatartások elvégzése, hibajavítás
  • Automata ajtók, elektromos kapuk,-redőnyök,-sorompók felmérése, javítása, felújítása
  • Felújítási javaslatok és modernizációs megoldások feltérképezése
  • Új rendszerek telepítésében való részvétel
  • Munkához kapcsolódó dokumentáció szakszerű vezetése
  • Alkatrészek naprakészen tartása és raktárkezelés (saját készlet kezelés)
  • Helyszíni beüzemelés és átadás
  • Napi kapcsolattartás az irodával
A munkaidőt 90%-ban az utazás és helyszíni munkavégzés teszi ki.

Amit Megbízónk vár Tőled:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2-5 év tapapsztalat elektronomos berendezések kezelésében, üzemeltetésében/karbantartásában
  • B kategóriás jogosítvány és legalább 2 év vezetési rutin
  • Nagyfokú utazási hajlandóság és mobilitás az országon belül
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés és munkaszervezés, megbízhatóság, pontosság
  • Jó kommunikációs-és problémamegoldó képesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál Számodra:

  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Új autó, saját használatra is
  • Okostelefon mobilnettel és korlátlan beszélgetéssel
  • Céges tablet
  • Éves bónusz és egyéb jutalom lehetőségek
  • Prémium munkaruha
  • Minőségi szerszámok és munkaeszközök
  • Szakmai oktatások és képzések, folyamatos szakmai fejlődési  lehetőség
  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség
Munkaidő: napi 8 óra, 1 műszakban

Munkavégzés helye: Országosan

Várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnerünk a világ egyik vezető optikai és optoelektronikai vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére. Mérőgépek karbantartására és kalibrálásra keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk kereskedelmi üzletláncok, saját fejlesztésű pc alapú kassza és készletvezető rendszerekkel foglalkozik. Budapesti support csapatukba keresünk teljes munkaidőbe új munkatársat rendszereik szervizelésére, ami történhet az ügyfeleik telephelyén, illetve a budapesti irodában. Az alábbi pozícióba várjuk jelentkezésedet:

A hirdetés lejár 9 nap múlva