SZERVIZ ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának.

A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén.

Csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Műszaki szaktanácsadás az ügyfelek számára
  • Beérkező emailek és telefonok feldolgozása, megrendelések felvétele
  • Ajánlatok kiadása a szervizcsapattal együttműködve
  • Raktárkészlet kezelése és szinten tartása
  • Készletfigyelés, áruk beszerzésének megszervezése magyar és külföldi beszállítókkal

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat műszaki értékesítés támogatásában VAGY szerviz adminisztrátorként VAGY szerviz asszisztensként
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • Angol nyelv kommunikáció képes ismerete, a beszállítókkal történő egyeztetések miatt

Amit a cég kínál:

  • Pozícióhoz igazított alapbér
  • Teljesítmény alapú negyedéves bónusz
  • Előrelépési lehetőség
  • Stabil céges háttér

Munkaidő:

  • Hétfőtől - Péntekig: 8.00-16.00

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. kerület - Campona bevásárlóközponttól 2 buszmegállóra megállóra

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Erős kommunikációs képességekkel rendelkezel és szívesen dolgoznál műszaki területen? Olvass tovább, az alábbi pozíció Neked szól! Partnerünk beléptetőrendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégáikat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Oktatás, Tudományos terület | Pest megye

Partnerünk 2006 óta van jelen a hazai piacon. CNC-vezérlésű gyártásautomatizálási berendezések gyártásában, csaknem 60 év tapasztalattal a hátuk mögött a világ egyik piacvezető vállalatának számítanak. A legjobb eszközöket kínálják és tapasztalt szakembereikkel a lehető legjobb támogatást biztosítják ügyfeleik számára, legyen szó karbantartásról, szervizről vagy oktatásról. Bővítés céljából keressük most a legújabb kollégájukat az alábbi pozícióba: