MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Projektek felügyelete
  • Projektvezetők és tervezők munkájának segítése
  • Megvalósulási tervdokumentációk készítése
  • Árajánlatok értékelése és készítése
  • Anyagrendelés
  • Számlák jóváhagyása
Amit Ügyfelünk elvár a pozícióhoz:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Autocad/Archicad programok ismerete
  • Microsoft Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvismeret (Középfok/kommunikációképes szint)
Amit Ügyfelünk kínál:
  • Családias, barátságos munkahelyi környezet
  • Izgalmas projektekben való részvétel
  • Fejlődési lehetőség
  • Frekventált helyen található iroda
  • Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Attila út 41.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága folyamatos bővülés miatt új kollégát keres. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Csongrád megye

Partnerünk a kivitelezés, épület bontás, szállítás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál számos megoldást. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, BŐVÍTÉS miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba: