ÉPÜLETAUTOMATIZÁLÁSI SZERVIZMUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, az SBT Automatika Kivitelező és Szolgáltató Kft. a Siemens Zrt. IC BT BAU (Infrastructure&Cities, Building Technologies, Building Automation) üzletágának
2013. év folyamán végrehajtott kiszervezése következtében jött létre.
A céget az üzletág munkatársai alapították a Siemens támogatásával, tevékenységében is főleg az üzletág volt munkatársai vesznek részt.

Számukra keresünk most új munkavállalót

pozícióba.
Feladatok:
  • épületautomatika rendszerek karbantartása
  • automatika perifériaelemek és beavatkozók funkciópróbája, ellenőrzése
  • erősáramú-automatika elosztószekrények felülvizsgálata, bekötések ellenőrzése
  • helyszíni javítási, hibakeresési feladatok elvégzése
  • szervizfolyamatok dokumentálása, ügyintézés
  • épületautomatika rendszerek működésének felülvizsgálata, hibafeltárása, javítása
  • kapcsolattartás az üzemeltetőkkel
  • az értékesítés műszaki támogatása
Amit Megbízónk elvár:
  • szakirányú villamosmérnök / mechatronikai mérnök /erősáramú elektrotechnikus / villanyszerelő végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • erősáramú tervek olvasási készsége
  • MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány, mobilitás
  • együttműködő, önálló, minőségorientált személyiség
  • csapatszellem, kiváló alkalmazkodóképesség
  • döntési képesség
  • határozottság, terhelhetőség
A pozíció betöltéséhez előnynek számít:
  • épületautomatika kivitelezésben vagy vezérléstechnikában szerzett tapasztalat
  • épületgépészeti alapismeretek
  • felhasználói szintű AutoCad, EPLAN és egyéb tervező szoftver ismerete
  • érintésvédelmi Szabványossági Felülvizsgáló OKJ-s végzettség
  • FAM vizsga
  • emelőgépkezelő tanfolyam
  • angol és/vagy német nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • versenyképes jövedelem
  • a munkatársaik folyamatos szakmai fejlődésének támogatása
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!
Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy japán tulajdonú cég hazai leányvállalata, amely ipari hűtéstechnikával és kompresszorszervizzel foglalkozik. Csapata bővítéséhez keressük új munkatársát az alábbi pozícióba, ipari hűtőgépek és kompresszorok szerelésére.

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő ipari gyártó vállalat. Dunaharasztiban található telephelyükre, a gyártási csoportjukba keresünk számukra pályakezdő és tapasztalattal rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva