ASZTALOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk nemzetközi cégek számára készít reklámeszközöket és -üzletberendezéseket. Bővülés miatt keressük új munkatársát

ASZTALOS

pozícióba, egy 7 fős csapatba.

Tavaly felújított megmunkálógép állománnyal, vadiúj gyártóüzemben dolgozhatsz Megbízónknál biztonságos, modern és kényelmes körülmények között!
Főbb feladatok:
  • Egyedi asztalosipari termékek gyártása és összeszerelése
  • Vegyesen kézi asztalosmunkák és gépkezelés (sorozatfúró, élzáró stb.)
Megbízónk elvárásai:
  • Asztalos végzettség és 1 éves szakmai tapasztalat
  • Végzettség hiányában, több éves asztalosként szerzett munkatapasztalat
Amit Megbízónk kínál a munkáért cserébe:
  • Tapasztalat függvényében nettó 300-350.000 Ft/ hó alapbér
  • Év végi bónusz
  • Külön karácsonyi jutalom
  • Rugalmas munkaidő: Megbízónk egy műszakban, hétköznapokon 8 órában számít az új kolléga munkájára. A munkaidő kezdete rugalmas, a munkavállaló dönthet arról, hogy 6-kor, 7-kor vagy 8-kor kezdi a munkanapot
A munkavégzés helye:
  • Érd

Kattintson a jelentkezés gombra, és küldje el az önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Ügyfelünk, a Baromfiudvar 2002 Kft. élelmiszer-nagykereskedelemmel foglalkozik, többnyire a gasztro- és közétkeztetési piacon vannak jelen, nagyobb részt éttermeknek és konyháknak szállítanak be. Bővülő feladataik ellátására, debreceni raktárukba, komissiózásra várják mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkájukban. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Érdekel a logisztika és a raktározás világa? Targonca vezetői tapasztalattal rendelkezel? Vagy ha nem, de szívesen megszereznéd a jogosítványt hozzá? Akkor TE vagy a mi emberünk, várjuk jelentkezésed! Partnerünk fő profilja a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. 1992 óta van jelen Magyarországon. Csapatukba keresünk egy műszakos munkarendbe új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 11 nap múlva