TERÜLETI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Békés megye Borsod-Abaúj-Zemplén megye Csongrád megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy 20 éve működő, svájci tulajdonú, munkavédelmi lábbeliket gyártó tolna megyei vállalat. Termékeivel a magyar partnerek mellett a nyugat-európai társvállalatokat is kiszolgálja.

A kelet-magyarországi régió ügyfélkörének bővítésére és a meglévő partnerek támogatására keresünk számukra

pozícióba új munkatársat.

Feladatok:
  • Új partnerek felkutatása, meglévők ápolása
  • Vevőkör folyamatos, célirányos bővítése
  • Kapcsolattartás már meglévő ügyfelekkel
  • Vevői igények teljes körű kezelés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves értékesítésben eltöltött gyakorlat
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Excel, Word, Outlook használat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kelet-magyarországi lakhely
  • Jó megjelenés, határozott fellépés
  • Türelmes, rugalmas, toleráns személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Tanulási kedv

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapfizetés + teljesítményarányos jutalék
  • Próbaidő után cégautó (addig saját autó használata költségtérítés)
  • Mobiltelefon és iPad használat
  • Stabil, biztos munkahely
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország
  • Munkaidő: napi 8 óra, irodai munka otthonról hétfőnként, K-P partnerlátogatások.
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll. Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :) A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat. Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 52 nap múlva

Our Client is a market leading eCommerce site search company looking for an ambitious KEY ACCOUNT MANAGER ready take on a new challenge. We’re looking for a go-getter who with a track record of success and the willingness to develop relationships with our existing customers. You will be a key member of our awesome team. We work with eTailers in more than 10 European countries and are expanding globally. In this role you can extend your technological, sales, project management, presentation, and product development skills.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva