INSIDE SALES REPRESENTATIVE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk speciális mérési megoldások szállítója, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás– fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területeken. Keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Field sales munkatársak munkájának támogatása
  • Tárgyalások szervezése a Field sales részére
  • Ajánlatok, riportok készítése, egyéb felmerülő adminisztrációs feladatok
  • Fix partnerek megrendeléseinek ügyintézése, és a folyamat nyomonkövetése
  • Keresztértékesítés
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol aktív középfok, szóban és írásban
  • Minimum 3 év értékesítés támogató munkaköri tapasztalat
  • Inside sales vagy kereskedelmi asszisztensi, ügyintézői tapasztalat B2B szektorban
  • Office elvárás, CRM rendszer használat előny
Juttatások:
  • Tapasztalattól függő fix alapbér
  • Szép kártya
  • Medicover
  • Életbiztosítás
  • Éves bónusz
  • BKV Bérlet
Munkavégzés helye:
  • Budapest 15. kerület
Munkaidő:
  • Hétfőtől Péntekig rugalmasan 8-16:30 vagy 8:30-17:00
Jelentkezzen önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Kommunikatív és proaktív személyiség vagy, esetleg érdeklődsz a műszaki terület iránt? Szeretnél egy lendületes és profi csapathoz csatlakozni, ahol tanulási és előrelépési lehetőség egyaránt biztosított számodra? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk mérnöki irodája másfél évtizede foglalkozik műszaki és gyártástechnológiai szoftverek általi folyamat-optimalizálással, ügyfél-támogatással, fő termékük a SOLIDWORKS. Az ügyféligények minél magasabb színvonalú kiszolgálása végett bővítik most csapatukat új kollégákkal. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Megbízónk egy családias légkörű kisvállalat. Fő profilja különféle munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok nagykereskedelme, valamint márkaképviselete. Pesterzsébeti irodájuk 3 fős csapatába keresünk most kereskedelemben jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva