KÖRNYEZETVÉDELMI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: EHS, Környezetvédelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy környezettudatos és megbízható vállalat tagja lenni?
Szívesen dolgoznál hozzáértéseddel egy stabil cégnél?

Ha a válasz IGEN, jelentkezz Partnerünk csapatához és legyél Te az új

munkatársuk!

Partnerünk egy nyomdai vállalat, mely Budapesten, a X. kerületben található, tömegközlekedéssel, biciklivel ás autóval is jól megközelíthető helyen.
Téged keresnek, ha:

  • Legalább középfokú környezetvédelmi végzettséged van.
  • Az MS Office programokat felhasználói szinten ismered.
  • Könnyedén használod az angol nyelvet szóban és írásban is.
  • Van tapasztalatod hulladékkezelési- és környezetvédelmi kimutatások készítésében.
  • Előny, ha veszélyes áru fuvarozásában van anyagismereted.
Napi feladatok, amikben számítanak Rád:

  • Környezetvédelmi eljárásokkal kapcsolatos feladatok ellátása, dokumentálása
  • Környezetvédelmi utasítások írása, változásjelentések készítése
  • Éves, illetve szükség esetén negyedéves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése a hatóságok felé
  • Dokumentumkezelési és adminisztrációs feladatok
Amit kínálnak Számodra:

  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmailag támogató csapat vár.
  • Munkatársaik családja életét iskolakezdési és születési támogatással segítik.
  • Az aktív pihenéshez sportolási lehetőséget és fürdő belépőt biztosítanak.
  • Nagy figyelmet fordítanak egészségünk és környezetünk megóvására.
  • Munkatársaiknak kedvezményes étkezési lehetőséget és ingyen kávét kínálnak.
Munkavégzés helye: Budapest 10. kerület

Amennyiben szeretnél csatlakozni, a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás, akik most pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keresnek ambiciózus munkatársat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Győr

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára. Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni győri telephelyükön, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Szeged

Kutatás-fejlesztési területen működő, dinamikusan fejlődő partnerünk 2005 óta van jelen Magyarországon. Csatlakozz most szegedi csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva