RÁDIÓFREKVENCIÁS / MIKROHULLÁMÚ FEJLESZTŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk rádiófrekvenciás, valamint mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel 30 országába exportálnak innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket, elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.

Most új munkatársukat keressünk az alábbi pozícióba:

A feladatok az alábbiak lesznek:

  • Saját gyártású elektronikai berendezések fejlesztése, tervezése, tesztelése és dokumentálása
  • A berendezések belső analóg (RF és mikrohullámú), digitális és passzív áramköreinek tervezése, mérése
  • Kisebb rádiófrekvenciás rendszerek tervezése, tesztelése és dokumentálása
  • Ajánlatok műszaki előkészítésében való közreműködés
  • Szimulációs modellezés
A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Szakirányú egyetemi végzettség: Villamosmérnök diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jártasság az RF és mikrohullámú tervezőrendszerek használatában és a mikrohullámú méréstechnikában
  • Tapasztalat áramkör tervezésben, a kapcsolási rajz és nyomtatott áramkör tervező programok használatában
  • Önállóság, képesség a szakmai önfejlesztésre
  • Jó problémamegoldó készség, precizitás és rugalmasság
Előnyt jelent:

  • AWR - Microwave Office, Protel, Altium tervező szoftverek ismerete
  • RF / Mikrohullámú teljesítmény erősítők, frekvencia szintézerek, frekvencia konverterek, frekvencia repeaterek, passzív áramkörök tervezésében való jártasság
  • Néhány éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Nagyfrekvenciás konstrukciós technológiák terén való jártasság
  • Termékfejlesztésben és dokumentálásban szerzett gyakorlat
Amit Megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Változatos feladatok, export piaci termékek gyártása
  • Nívós szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek
Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Ipari park utca 10.

Jelentkezzen szakmai önéletrajz csatolásával és fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, egy gyöngyösi gyártó vállalat az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. A termékfejlesztés mindig is sarkalatos pont volt a cég életében, ezért R&D részlegükre jelenleg is várják új csapattársaikat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 52 nap múlva
Gyártás, Termelés | Heves megye

Szívesen dolgoznál egy biztos hátterű multinacionális gyártó vállalat alkalmazásában ? Rendelkezel legalább néhány év méréstechnológiai területen szerzett szakmai tapasztalattal? Szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni ? Célorientáltság, rendszerszemlélet , ezek mind rád jellemzőek ? Amennyiben magadra ismertél, JELENTKEZZ , hiszen erre a pozícióra pont TÉGED keresünk ! Mit lehet tudni Megbízónkról ? Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon, Heves megyében található üzemükkel. Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is. Bővülő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

Gyártás, Termelés | Budapest

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. For their operations team located at the Budapest Headquarters, we are looking for a new:

A hirdetés lejár 6 nap múlva