SALES REPRESENTATIVE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Felsőfok szóban és írásban

TAPASZTALATTAL RENDELKEZEL ÉRTÉKESÍTÉSI-ÜZLETFEJLESZTÉSI TERÜLETEN ÉS SZERETNÉD NÉMET NYELVTUDÁSODAT AKTÍVAN HASZNÁLNI?
SZERETED FELKUTATNI AZ ÜZLETI LEHETŐSÉGEKET ÉS KIAKNÁZNI A BENNÜK REJLŐ POTENCIÁLT?

Akkor ez lehet a TE álom melód is!

Partnerünk profilja a reklám, az ajándék és a reklámajándék háromszögében helyezkedik el. Minőségi reprezentációs termékeket terveznek, állítanak elő és forgalmaznak, legyen az nyomdai, textil, vagy bármi más, amit megrendelőik kívánnak. Lazák, de profik.

Számukra keresünk új munkatársat aktív német tárgyalóképes nyelvtudással

pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Az alábbiak lesznek a feladataid:
  • Új piaci lehetőségek felkutatása a német piacon
  • Új ügyfelek megkeresése hideghívások formájában, meglévő partnerekkel kapcsolattartás
  • Ajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések és utánkövetés
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és partnerekkel
  • Aktív közreműködés a partnerkapcsolatok fejlesztésében
Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:
  • Német nyelvtudásod aktív, tárgyalási szintű, írásban és szóban egyaránt
  • Minimum középfokú végzettséggel, valamint hasonló területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Rendelkezel MS Office ismerettel (kiemelten Excel)
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Magabiztos fellépés, jó szervezőkészség jellemez
Amit Neked kínálunk:
  • Versenyképes alapjövedelem
  • Teljesítményalapú juttatások
  • MacBook és iPhone magánhasználatra is
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Előrelépés lehetősége Key Account Manager pozícióba, ebben az esetben pedig céges autó, akár magánhasználatra is
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület, Váci út
  • Ha elnyerte tetszésed a lehetőség küld el frissített magyar nyelvű önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Meghatározó kereskedelmi nagyvállalati Partnerünk részére a kereskedelmi csapat bővítése miatt új Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva