SQL ADATBÁZIS FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha!
Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni.

Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Linuxon futó MySQL (MariaDB) adatbázis monitorozása, karbantartása, tesztelése, optimalizálása,
  • MySQL lekérdezések és tárolt eljárások készítése, tesztelése, optimalizálása,
  • Dokumentáció naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 3 év SQL tapasztalat,
  • Haladó Linux ismeretek,
  • Önálló munkavégzésben szerzett tapasztalat,
  • Képesség a probléma feltárására, megértésére és a megoldásának előkészítésére,
  • Empatikus és segítőkész személyiség.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Egy szervezet, ami növekszik és vele együtt lehet fejlődni,
  • Napi munkád eredményét azonnal láthatod,
  • Rengeteg kedves, segítőkész kolléga,
  • Új folyamatok létrehozása, amin közösen lehet gondolkodni, alakítani.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Alapvető irodai munkarend: Hétfőtől péntekig 9.00-17.00, de a Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható. Betanulást követően home office lehetősége biztosított.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szívesen dolgoznál a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatójánál? Motivál egy olyan IT szakértői feladatkör, ahol komplex feladatokat láthatsz el (hardveres, szoftveres egyaránt), emellett szükség van a stratégiai gondolkodásodra is? Szívesen részt vennél egy igazán nagy volumenű projektben? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ! A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjuk IT üzletágába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Kutatás-fejlesztési területen működő, dinamikusan fejlődő partnerünk 2005 óta van jelen Magyarországon. Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Veszprém megye

A hirdetés lejár 15 nap múlva