DISZPONENS (SZERB NYELVTUDÁSSAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Szerb Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk, az ACE LOGISTICS Kft. egy stabil, főleg nyugat-európai országokba szállító logisztikai vállalkozás.

Budapesti központjukba keresünk számukra szerbül jól beszélő munkatársat

DISZPONENS

munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a szerb gépkocsi-vezetőkkel, és az anyavállalattal
  • Gépkocsivezetők munkájának irányítása, munkabeosztásának elkészítése
  • Szállítási megrendelések ütemezése, folyamatos nyomon követése, szükség esetén beavatkozás
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Megbízások adminisztrációja
  • Statisztikák és elemzések készítése
Elvárások:
  • Szakirányú képesítés
  • Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office)
  • Anyanyelvi szintű szerb és magyar nyelvtudás
  • A 2020/1054/EU rendelettel módosított 561/2006/EK és a 165/2014/EU rendeletek ismerete
  • Nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség, ügyfél-orientáltság

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (tapasztalat függvényében)
  • Stabil háttér, tőkeerős cég, hosszú távú együttműködés,
  • Szakmai megbecsülés, lehetőség az önálló és proaktív munkavégzésre
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület
  • Munkaidő: irodai munkarendben, megállapodás szerint.
  • Határozatlan idejű alkalmazotti munkaszerződés
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Országos

Szeretsz úton lenni? Partnerünk kitűnő állapotú eszközparkja kényelmes munkakörülményeket biztosít leendő munkatársai számára. Tapasztalt és megbízható kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Szívesen lennél tagja egy piacvezető logisztikai vállalatnak, aki Európa vezető cross-border szolgáltatója? Szeretnél egy olyan szervezetet erősíteni, akinek az egyik legfontosabb stratégiai célja a zöldebb jövő építése? Fontos számodra egy stabil, hosszútávú karrier egy multinacionális környezetben? Szeretnél olyan kollégákkal dolgozni, akik összetartóak és maximális támogatást biztosítanak Neked? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót Neked találták ki!

A hirdetés lejár 11 nap múlva