AUTÓRAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap?
Ha csatlakozol autóraktározással és autófuvarozással foglalkozó Megbízónk raktáros csapatához, ezért még fizetést is kapsz.

Budaörsi telephelyükre keresünk új, autószerető munkatársat az alábbi pozícióba:

Mik lesznek a feladataid?

  • A gyárból frissen kijött gépjárműveket fogod mozgatni beérkezéskor és kiszállításkor.
  • A vagonokról állsz majd le a gépjárművekkel rotáció keretében.
Megbízónk ajánlata Számodra:

  • Kipróbálhatod a gyárból kiguruló legújabb modelleket
  • Bejelentett, stabil állás
  • Piacképes és rendszeres fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Kiszámítható munkarend hétfőtől péntekig, néha egy-egy szombati munkával
  • Összetartó csapat
  • Pörgős munka
  • Munkaruha, védőital
Amit Neked kell magaddal vinni:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, figyelmes autóvezetési stílus
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Jó fizikai állapot
  • Pozitív, rugalmas hozzáállás és csapatszellem
Munkavégzés helye: Budaörs

Ha érdekel az ajánlat, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Ügyfelünk, a Baromfiudvar 2002 Kft. élelmiszer-nagykereskedelemmel foglalkozik, többnyire a gasztro- és közétkeztetési piacon vannak jelen, nagyobb részt éttermeknek és konyháknak szállítanak be. Bővülő feladataik ellátására, debreceni raktárukba, komissiózásra várják mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkájukban. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk egy családias légkörű vállalat (nem nagy létszámú). Termékeik munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok. Pesterzsébeti modern raktárukba keresünk most gyakorlott, önálló, jó szervezőkészségű munkatársat kedvező időbeszotásba: 8:00- 16:30. A pozíció:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel. Küld el jelentkezésedet legkésőbb december végéig, interjú időpont akár másnapra is lehetséges.

A hirdetés lejár 16 nap múlva