JUNIOR BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, akik hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most

pozícióba új kollégát.

Pályakezdő polimertechnológiára szakosodott gépészmérnök vagy műanyag- és száltechnológiára szakosodott vegyészmérnök jelöltek jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Minőségtervezési folyamatokban aktív közreműködés
  • Termék-bevezetési projektek támogatása, beszállítói termék-jóváhagyatási csomagok felülvizsgálata
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése
  • Vevőspecifikus követelmények betartatása és azok képviselete a beszállítók felé
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Nem megfelelő termékek esetén javító / megelőző tevékenységek meghatározása, megvalósításának ellenőrzése a beszállítói oldalon
  • Beszállítók teljesítmény értékelése, fejlesztése a minőségügyi elvárásoknak való megfelelés érdekében
Elvárások:
  • Befejezett vagy utolsó féléves tanulmányok (Gépészmérnök polimertechnológia szakirányon VAGY vegyészmérnök műanyag- és száltechnológia szakirányon)
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Határozott fellépés
Előny:
  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat minőségügyi területen
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség mind szakmailag mind a nyelvek területén
  • Nemzetközi környezet, stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, küldd el részünkre frissített szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk egy majdnem 150 éves tapasztalattal rendelkező svéd gyártó cég hazai leányvállalata. Kompresszorok, vákuum megoldások, légkezelő és összeszerelő rendszerek, építőipari gépek és kéziszerszámok fenntartható módon történő gyártásával foglalkozik. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Dolgozzon emberközpontú skandináv cégkultúrában!

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy hazai tulajdonú, dinamikusan növekvő, exportorientált vállalat. Fő tevékenységük a nyomdai feldolgozásra alkalmas öntapadó papír és fólia alapanyagok gyártása. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva