SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk kereskedelmi üzletláncok, saját fejlesztésű pc alapú kassza és készletvezető rendszerekkel foglalkozik.
Budapesti support csapatukba keresünk teljes munkaidőbe új

munkatársat rendszereik szervizelésére, ami történhet az ügyfeleik telephelyén, illetve a budapesti irodában.
Feladatok:
  • Pc alapú Online kasszák, nyomtatók javításaüzembe helyezése változó telephelyen
  • Szerviz raktár vezetése, adminisztrációja
  • Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése
Megbízónk elvárásai:
  • Legalább középfokú, informatika szakirányú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Pc alapú perifériák hardveres ismerete
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazásra való hajlandóság
  • Időnként fizikai munka vállalása
  • Budapesti lakhely
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Cafeteria
  • Telefon és notebook
  • Rugalmas munkaidő
  • Korszerű munkafeltételek és körülmények
Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület, Fehérvári út 85.

Kattints a "Jelentkezés" gombra és csatold önéletrajzodat és a végzettséget igazoló dokumentumokat:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szeretne egy környezettudatos vállalat tagja lenni? Speciális nyomdai gépek karbantartásával foglalkozni? Ha a válasz igen, jelentkezzen Partnerünk csapatához! Ha felelősségteljes a munkavégzése és egy megbízható munkahelyet keres, Ön az ideális munkatárs! Budapesten, a X. kerületben, tömegközlekedéssel, biciklivel, autóval is jól megközelíthető helyen található.

A hirdetés lejár 4 nap múlva