GÉPKEZELŐ-GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

 Partnerünk rétegelt lemezgyártással foglalkozó gyártócég, mely az európai piacon túl jelen van az unión kívüli, sőt tengerentúli piacokon is.

Magyarszecsődi üzemükbe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépkezelőként az alábbi feladatai lesznek:

  • Rétegelt lemez gyártásához szükséges gépek, berendezések kezelése
  • Alapszintű karbantartási feladatok ellátása
  • Termeléssel kapcsolatos dokumentáció elkészítése

Pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség VAGY pár év gépbeállításban szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Faipari végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk kínál:

  • Kiemelkedő, tapasztalatokhoz illeszkedő alapbér
  • Átlagon felüli műszakpótlékok
  • Havi bónusz kifizetések az alapbéren felül
  • Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség
  • Vállalati buszok Körmend és Vasvár irányokból
Munkavégzés helye:
  • Magyarszecsőd
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Veszprém megye

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Hozzájuk keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva