PPC SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Az online marketing világában képzeled el a jövődet?
Szeretnél Te lenni az, aki a vállalat PPC stratégiáját kiépíti?
Szívesen kamatoztatnád eddigi tapasztalatodat egy munkavállaló-központú, nemzetközi cégnél?
Legalább középfokú szinten beszélsz angolul?

Akkor ez a TE lehetőséged, itt megvalósíthatod nemcsak önmagad, de kreatív gondolataidat is!

Ügyfelünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézetű cég, céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Amennyiben szeretnél fiatalos, bővülő csapatuk tagja lenni, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és optimalizálása,
  • Kampányok teljesítményének mérése és folyamatos felügyelete,
  • Releváns kulcsszólista előkészítés különböző európai piacterekre,
  • Folyamatos kapcsolattartás a marketplacek hirdetési kontaktszemélyeivel,
  • Trend és konkurencia elemzés,
  • Előrejelzések és kampánytervezetek készítése,
  • Belső riportrendszer felállítása és KPI analitika.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 3-5 éves tapasztalat marketplace felületeken PPC kampányok tervezésében és menedzselésében (webshop hirdetések),
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • MS Office programok magabiztos használata (magasszintű Excel ismeret),
  • Google Ads rendszereinek ismerete,
  • Agilitás és nagyfokú önállóság,
  • Analitikus és innovatív gondolkodásmód.

Előnyök:

  • Német vagy más EU nyelvtudás,
  • Ügynökségnél, vagy nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat,
  • E-commerce tapasztalat,
  • Facebook Ads rendszereinek ismerete.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + cafetéria,
  • Bejárás támogatása,
  • Nyelvtanulás, továbbképzés támogatása,
  • Home office lehetőség a betanulást követően - heti 2 nap,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál,
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület (Nyugati-pályaudvar közelében).

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8 órás munkarend, mely rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Megbízónk vezető kommunikációs ügynökség. Száznál több hazai és nemzetközi ügyfelének sikeres kampányaiért felelős PPC csapatának új tagját keressük az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 65 országban, 500 telephelyen összesen 16.000 munkatársat foglalkoztat. A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, munkatársat keres az alábbi pozícióba: SZENIOR MARKETING SZAKÉRTŐ

A hirdetés lejár 34 nap múlva