ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk stabil anyagi háttérrel rendelkező, német tulajdonban lévő családi vállalkozásból nőtte ki magát, mára a világ több országában több, mint 8500 főt foglalkoztatnak.
Saját fejlesztésű csarnokok, irodaépületek és parkolóházak tervezésével és kivitelezésével foglalkoznak, Magyarország egész területén vannak projektjeik.
Tőkeerős vállalkozás, ahol nagy hangsúlyt fektetnek az etikusságra és a kollégák megbecsülésére.

Amennyiben rendelkezel építésvezetői tapasztalattal, és szeretnél egy presztizs-értékű céghez csatlakozni, ahol változatos projekteken dolgozhatsz és egy családias csapat tagja lehetsz, ez a TE lehetőséged!

Csatlakozz bővülő csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Projektek kivitelezési munkáinak előkészítése és irányítása,
  • Projektdokumentáció átvétele, ellenőrzése,
  • Az alvállalkozókkal és a beruházó műszaki ellenőrrel való kommunikáció,
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, koordinálása, az ütemterv betartása,
  • Alvállalkozók és anyagellátás koordinálása a helyszínen.
Elvárások:
  • Technikusi/építőmérnöki/szakági gépészmérnöki végzettség,
  • Min. 1-2 év tapasztalat építésvezetőként,
  • Angol VAGY német kommunikációs szintű nyelvtudás (külföldi kollégákkal és beruházókkal való napi kapcsolattartáshoz),
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Utazási hajlandóság, rugalmasság,
  • Szlovák nyelvtudás.

Amit a cég kínál:
  • Stabil háttérrel rendelkező, tőkeerős céghez csatlakozhat,
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség biztosított,
  • Izgalmas, külföldi projektekben való részvétel,
  • Családias csapat - rendszeres csapatépítő programok,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak - céges autó (magánhasználatra is), laptop, mobiltelefon,
  • Egyéb juttatások (családi támogatás, nyelvtanulás támogatása).
Munkaidő: Hétfőtől péntekig - rugalmas munkarend a projekt függvényében.

Munkavégzés helye: A cég központja Budapest XII. kerület, de országosan vannak projektjeik, túlnyomó részben Budapest környékén.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

FONTOS!

A fenti pozíciót meghirdető Ügyfelünk kizárólag COVID vakcinával oltott pályázók anyagait fogadja el tőlünk. Emiatt kollégáink az előszűrés során a hirdető munkáltató kérésére és nevében kérik a pályázóktól az oltottságukra vonatkozó információt.

Az oltottságra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a pozíciót meghirdető munkáltatótól kérhetik.

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Fejér megye

Megbízónk vízellátó hálózatok, szennyvízcsatorna- és csapadékvíz elvezető hálózatok tervezésével foglalkozó, 10 éve sikeresen működő, változatos projekteken dolgozó építőmérnöki vállalat. Irodájuk Székesfehérváron található. Az ő csapatukba keresünk most új szakembert az alábbi pozícióba: