PÉNZÜGYI MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport tagja. Pénzügyi csapatuk élére keresnek szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • 3-5 fős pénzügyi csapat koordinálása
  • Operatív pénzügyi, könyvelési feladatokban való részvétel
  • Nemzetközi társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • Legalább 5 év pénzügyi/könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat/affinitás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás - aktív használat

Juttatási csomag:

  • Vezetői alapbér
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Üzemanyagtámogatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni lehet magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, a lenti gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Nógrád megye

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, akik innovatív tűzvédelmi termékeket és épületmegoldásokat kínálnak partnereik számára. Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkeznek tűzvédelmi területen, és az egész folyamatot nyomon követik a saját gyártáson, összeszerelésen és végső összeszerelésen keresztül. Csapatuk bővítése miatt új munkatársat keresnek a következő pozícióba beszámlázási lehetőséggel:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég. Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának. Csatlakozzon csapatukhoz a gazdasági osztályra Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk a Midis Group tagja, nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általunk forgalmazott gyártók termékeit (Apple, Veritas, Fitbit) nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal visszük piacra. A budapesti irodában található a regionális központunk és a Magyarországért felelős csapat. Pályázatot írunk ki az alábbi munkakör betöltésére: