WEBSHOP SPECIALISTA (CLOUD TERMÉKEK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye Budapest Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban és Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk a Nearshore egyik úttörője, IT szolgáltatásaikkal magas színvonalon szolgálják ki partnereiket.

A cégnek Budapesten és Pécsen van kirendeltsége, mindkét helyre szívesen várják leendő kollégájukat az alábbi pozícióban:

Milyen feladatok várnak Rád ebben a pozícióban?

  • Egy németországi Ügyfél webshopját fogod kezelni a Catalog Team tagjaként
  • A webshopon felhő alapú technológiákat értékesítenek, így elengedhetetlen, hogy ezeket ismerd
  • Felelsz majd a webshop megjelenéséért - erről folyamatosan egyeztetsz majd a marketinggel
  • Háttértámogató funkciód is lesz - a katalógus és a CMS tartalmának karbantartása
  • Feladatod lesz még: specifikációk kidolgozása, új megoldások értékelése, valamint felhőszolgáltatásaik kínálatának folyamatos fejlesztése és optimalizálása
  • Új partnerek és felhőmegoldás-szolgáltatók technikai beillesztése és szolgáltatáskonfigurálása a fejlesztőcsapattal és az üzleti egységekkel együttműködve

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Befejezett gazdasági/informatikai tanulmányok vagy hasonló képesítés
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat az online áruházak és az e-kereskedelmi folyamatok területén
  • Német és angol nyelvtudás - munkanyelvként fogod használni, így elengedhetetlen
  • A felhőtechnológiai környezet ismerete
  • A Microsoft Office alkalmazások, különösen az Excel jó ismerete
  • A tartalomkezelő rendszerek és áruházrendszerek magabiztos kezelése
  • Jó kommunikációs készség és nyitott, barátságos jellem
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság és csapatszellem
  • Szakmai hozzáállás, analitikus készség és eredményorientált munkamódszer
Egyéb fontos információk:
  • Egy németországi csapat tagja leszel, így online tartod majd velük a kapcsolatot, a home office így abszolút biztosított
  • Alkalmanként azonban az irodában is szívesen látnának, itt viszont választhatsz: Pesten és Pécsen is van kirendeltség
  • Fentiek miatt munkaidőd is rugalmas lesz, a németországi csapathoz igazodva

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bér, mely bértárgyalás során kerül megbeszélésre
  • Cafeteria keret
  • Bónusz

Ha kérdésed van, amiről egyeztetnél, vagy tetszik a pozíció, jelentkezz a lenti gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) - FULL REMOTE munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 83 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt illetve saját terméket is. Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállít partnerünk. Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 2018-as alakulása óta Európa egyik leginnovatív digitális egészségügyi startup cégévé nőtte ki magát bécsi és budapesti központjukból. Olyan mesterséges intelligenciával ellátott orvostechnikai megoldást fejlesztenek, aminek célja az egészségügyi ellátás minőségének és hozzáférhetőségének javítása a betegek számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva