PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

munkatársat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, betanulási lehetőséget biztosítunk!
Feladatok:
  • Beérkező számlák iktatása, ellenőrzése, lefűzése
  • Számla igazoltatás, számlák nyomon követése
  • Szállítói számlák egyeztetése a bevételezési bizonylatokkal
  • Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése
  • Telephelyekkel való kapcsolattartás
  • Részvétel a havi és éves zárási feladatokban
  • Közvetlen kollégák, felettesek munkájának folyamatos támogatása
  • Egyéb általános adminisztratív és irodai tevékenységek
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú pénzügyi, vagy számviteli ügyintéző szakirányú végzettség
  • Középszintű számítógép-felhasználói (excel, word, illetve ügyviteli rendszer) ismeret
  • Számviteli, adó és pénzügyi és számlázási szabályok naprakész ismerete
  • Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Problémamegoldó és kreatív személyiség és csapatjátékos hozzáállás
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • Pénzügyi, számviteli munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol, vagy német nyelvtudás
AMIT KÍNÁLUNK:
  • 29 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát
  • Sokrétű, kihívásokkal teli munkakört
  • Folyamatos képzési és szakmai előrelépés lehetőséget
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • IX. kerület (Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető)
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb és vezető termékfüggetlen egészségügyi szolgáltatója. A magyarországi SSC jelenleg is bővülő, dinamikus és családias csapatába keresünk új junior, vagy akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva