LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR/RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy családias légkörű vállalat (nem nagy létszámú). Termékeik munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok.

Pesterzsébeti modern raktárukba keresünk most gyakorlott, önálló, jó szervezőkészségű munkatársat kedvező időbeszotásba: 8:00- 16:30.

A pozíció:

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • A raktár napi működésének biztosítása, az ehhez szükséges folyamatok, feladatok megszervezése és elvégzése a logisztikus kollégák bevonásával
  • A cég telephelyén a termékek átvétele és kiadása, valamint amennyiben szükséges az áru vevőhöz történő kiszállítása, illetve beszállító partnerektől való árubeszerzések lebonyolítása
  • Raktári gépi és kézi anyagmozgatás (maximum 15 kg-ig). A kiadott, valamint az átvett termékek fajtájának, mennyiségének, minőségének ellenőrzése
  • Áruk címkézése, átcsomagolása, napi szintű komissiózása
  • Az árumozgáshoz szükséges dokumentumok elkészítése, számítógépes adminisztratív feladatok végzése. Készletnyilvántartás, készletellenőrzés, leltározás
  • A kialakított raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása
Amit Megbízónk vár Tőled:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi megléte
  • Gyakorlott raktárost keresünk, így legalább 3-4 éves szakmai tapasztalatra szükség van!
  • Kisebb raktárban, kis létszámú csapatban szerzett tapasztalat
  • Tolóoszlopos targonca kezelésében szerzett jártasság
  • B kategóriás jogosítvány, és annak aktív használata alapkövetelmény!
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Proaktivitás, komplex és stratégia gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség és nagyfokú önállóság
  • Csapatjátékos hozzáállás, jó együttműködő készség és ügyfélcentrikus gondolkodás
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • C, CE jogosítvány megléte
Amit Megbízónk kínál Számodra:

  • Kiemelkedő havi alapbér
  • Negyedéves bónusz lehetőség
  • Korrekt, támogató vezetői hozzáállás
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy sokrétű, változatos munkakörben
  • Kedvező munkaidő, egyműszakos munkarendben: Hétfő-Péntek, 8:00 - 16:30
Munkavégzés helye: Budapest, 20. kerület, Pesterzsébet

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Ügyfelünk, a Baromfiudvar 2002 Kft. élelmiszer-nagykereskedelemmel foglalkozik, többnyire a gasztro- és közétkeztetési piacon vannak jelen, nagyobb részt éttermeknek és konyháknak szállítanak be. Bővülő feladataik ellátására, debreceni raktárukba, komissiózásra várják mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkájukban. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol autóraktározással és autófuvarozással foglalkozó Megbízónk raktáros csapatához, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyükre keresünk új, autószerető munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel. Küld el jelentkezésedet legkésőbb december végéig, interjú időpont akár másnapra is lehetséges.

A hirdetés lejár 16 nap múlva