PULTOS - Piliscsaba

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az MTB Hosting & Catering Kft. keresi leendő Pultos kollégáját!

Megbízónk egy magyar tulajdonú, 15 éve stabilan működő vállalkozás a Pilis szívében megtalálható bisztró.

Számukra keresünk hosszútávra, Piliscsaba környéki lakóhellyel kollégát az alábbi pozícióba:

PULTOS
Feladataid lesznek:
  • Vendégek szakszerű kiszolgálása
  • Nyitási-zárási teendők elvégzése
  • Munkaterület tisztán tartása, vendégtér takarítása
  • Felelős kassza kezelés, standolás, áruk átvétele
Az ideális jelöltünk:
  • Igazi csapatjátékos, szeret közösségben dolgozni, elkötelezett vendéglátós
  • Nem gond számára a hétvégi munkavégzés vállalása
  • Kedvességével és segítőkészségével lenyűgözi a vendégeket
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vendéglátóipari végzettség
Munkaidő:
  • Beosztás szerint heti 3-4 nap, hétköznap napi 8 óra, hétvégén akár 12 óra rendezvények esetén
Amit cserébe kínálunk:
  • Kulturált munkakörnyezet, fiatalos csapat, kedves vendégkör
  • Elhivatott szakmai és tulajdonosi csapat
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Egyedi fizetési rendszer (szervízdíj, borravaló)
  • Munkaruházat
  • Segítünk egy új szakma elsajátításában
Munkavégzés helye:
  • Kiskopár Bisztró Piliscsaba, Munkácsy Mihály utca 1.
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 55 nap múlva

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!