JAVA DEVELOPER (REMOTE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk közel 2 évvel ezelőtt alakult szoftverfejlesztő cég, akik mára már Nyugat-Európa egyik meghatározó online fizetési platformfejlesztőjévé váltak.

Filozófiájuk, hogy ötvözik a modern technológiát, a szakembereket és az intelligens munkamódszereket annak érdekében, hogy minőségi megoldásokat szállítsanak az ügyfeleiknek.

Ügyfeleikkel együtt dolgoznak az összes lépésben: a víziótól a tervezésen és fejlesztésen át egészen a szállításig és támogatásig.

Folyamatos bővülés miatt keressük backend csapatuk legújabb tagját az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Új funkciók tervezésében és fejlesztésében való részvétel,
  • Microservice alkalmazások fejlesztésében való részvétel,
  • Együttműködés a fejlesztői csapat tagjaival.
Elvárások:
  • Min. középiskola végzettség,
  • Min. 3+ éves tapasztalat fejlesztőként JAVA programnyelven,
  • Alap ismeretek az alábbi technológiákban: Spring Framework, MySQL, Git és Linux,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.
Előnyök:
  • Tapasztalat AWS, Terraform.
Juttatások, ajánlat:
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony,
  • Modern technológiák,
  • Szakmai képzések és tréningek,
  • Full time remote munkavégzés.
Munkavégzés helye: Remote

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával pályázhat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak ügyfeleik számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk SENIOR JAVA BACKEND FEJLESZTŐ - FULL REMOTE munkatársat. Fő felelőssége: A Backend fejlesztő felelős a meglévő termékek „backend”-jének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.

A hirdetés lejár 83 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Do you want to build products based on technologies that meet with the daily trends? Do you wish to participate in building your architecture? Do you want to participate in the developments of scalable systems that serve a large amount of people? Are you an experimental character and you think Cloud-based solutions are knocking on our doors? If you think that with your ideas and solutions you can increase the number of satisfied users, you are looking for them! Our Partner established after a long and successful collaboration between a German and a Hungarian company. Our Partner has international background as they are subsidiary of a worldwide active logistics company that has network in 173 countries. With their customer portal, they offer their clients digital access to the data and processes of their logistics services and support them during the entire process from the registration to offers and orders, shipment tracking and finally the invoice and statistics. By continuously expanding and improving their portal with a focus on a first-class user experience, they are investing in a long-term and trusting partnership with their customers. We are looking for the colleagues of the Budapest development team: SENIOR BACKEND ENGINEER (JAVA/KOTLIN)

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő céghez, ahol próbára teheti az eddig megszerzett tapasztalatát? Partnerünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, ahova most bővítés céljából keresünk új kollégát.