BELSŐ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Értékesítőként mindig is a fenntarthatóság vonzotta?
Fontos Önnek az energiahatékonyság?

Akkor itt a lehetősége, hogy egy professzionális vállalathoz csatlakozzon, akik a minőséget és megbízhatóságot képviselik.

Ügyfelünk a megújuló energiaforrások hasznosításának több évtizedes tapasztalatát kínálja Magyarországon.

Családi vállalkozásként 2002 óta azért dolgoznak, hogy Magyarországon is minél több háztartás és vállalkozás számára biztosítsanak energia-hatékony fűtési, hűtési és áramtermelési megoldást.

Megújuló energiaforrásokat hasznosító megoldásaikat elsősorban német, osztrák és más európai gyártók prémium kategóriájú termékeivel biztosítják.

Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:
  • Gépészeti és komplex rendszerek értékesítése lakossági ügyfeleknek (főként: hőszivattyú, napelem),
  • Műszaki tanácsadás, tájékoztatás, helyszíni felmérés,
  • Telepítések szervezése, ügyfelek tájékoztatása szorosan együttműködve a szerviz csapattal.
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség,
  • Min. 2 éves tapasztalat értékesítésben vagy értékesítés támogató munkatársként,
  • Erős műszaki érdeklődés,
  • Hatékony és proaktív kommunikáció és együttműködés az ügyfelekkel, a munkatársakkal és az alvállalkozókkal,
  • Strukturált gondolkodásmód és jó időbeosztás képessége.
Előnyök:
  • Gépészmérnök/villamosmérnök végzettség,
  • Jártasság a megújuló energia területen, elsősorban hőszivattyúk, napelemes rendszerek értékesítésében,
  • Erős tárgyalóképesség,
  • Középszintű angol nyelvtudás - főként írásban, a dokumentációk/műszaki szövegek megértéséhez,
  • B kategóriás jogosítvány.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő, bejelentett alapbér,
  • Teljesítmény után járó bónusz (negyedévente),
  • Szakmai képzések és tréningek,
  • Karrierlehetőség vállalaton belül,
  • Bejárás támogatása.
Munkarend: hétfőtől - csütörtökig 8:00-17:00 óráig és pénteken 8:00-14:30 óráig

Munkavégzés helye: Dunakeszi (tömegközlekedéssel és autóval is elérhető)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva