ÜZLETKÖTŐ/TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat.

Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat

TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET)

pozícióba.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, új ügyfelek felkutatása
  • Régióra bontott partnerlátogatások lebonyolítása
  • Értékesítési eredmények növelése
  • Piacelemzés
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki értékesítési területén szerzett, legalább 3 éves tapasztalat
  • Saját kapcsolati tőke megléte
  • B kategóriás jogosítvány - utazási hajlandóság
  • MS Office ismeretek
Előny:
  • Angol nyelvtudás
  • Fémipari végzettség/tapasztalat
Juttatási csomag:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • Céges autó, laptop, telefon - akár magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Nyugat-magyarországi régió (Budapest-Győr vonala)

Amennyiben a pozíció érdekes lehet számodra, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 39 nap múlva

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 34 nap múlva