MANUÁLIS SZOFTVERTESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal. 2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni.

Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás.

Csapatukba keresik

pozícióba új munkatársukat.

Feladatok:

  • Részvétel a teljes tesztelési folyamatban,
  • Tesztesetek létrehozása, elemzése, végrehajtása,
  • Hibakeresés, javaslattétel azok kijavítására,
  • Dokumentációk készítése,
  • Csapattal való szoros együttműködés.

Megbízónk elvárásai:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (elsősorban műszaki vagy IT területen),
  • 2 – 3 év manuális szoftver tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • Alapszintű kódolási ismeretek (SQL),
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete.

Előnyök:

  • Unit tesztek elkészítésében szerzett tapasztalat,
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • Mobiltesztelésben szerzett tapasztalat,
  • Vastag kliens alkalmazásokban szerzett tesztelői tapasztalat.

Amit Megbízónk kínál:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Pozícióhoz illő bérezés,
  • Izgalmas projektek,
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
  • Cafetéria,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Home Office lehetőség- idén decemberig 100% távoli munkavégzés, januártól hibrid munkavégzés várható 1-2 irodai nappal.
Munkavégzés ideje: Rugalmas, 9:00-17:00-ig vagy 8:00-16:00-ig.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (Budai Sas-hegy közelében)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, angol és magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapathoz csatlakozni? Szeretné próbára tenni az eddig megszerzett tudását? Partnerünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 34 nap múlva